درباره ما

آنچه درباره سایت آی آر اکسچنجر دات کام بهتر است بدانید :


آی آر اکسچنجر دات کام به عنوان یک ایده استارتاپی، برای حل مشکلات پرداخت‌های ارزی و دریافت درآمدهای به دست آمده از منابع خارج از کشور و با هدف کمرنگ نمودن تحریم های اقتصادی علیه کشورمان، کار خود را در حدود هفت سال پیش با پشتیبانی از سیستم های پرداخت مالی پی پال، لیبرتی رزرو، پی زا (آلرت پی)، مسترکارت و ویزاکارت آغاز نمود و تصمیم به توسعه خدمات سایت با اضافه نمودن وبمانی و پرفکت مانی گرفت.

مجموعه ما با پشتوانه اعتمادی که در طی سال‌های گذشته بین مشتریان خود به دست آورده امروز پس از گذشت بیش از ۷ سال به عنوان یک استارت‌آپ کوچک به جایگاهی مناسب رسیده و با اتوماتیک نمودن پرداخت ها در کمترین زمان ممکن و بدون کارمزد در حال نیازسنجی و انجام خواسته‌های مشتریان می باشد.

حضور نیروی انسانی قوی، با انگیزه ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان، باعث شده تعداد افرادی که به صورت ثابت امور پرداخت‌های ارزی خود را به آی آر اکسچنجر دات کام می‌سپارند به سرعت افزایش پیدا کند. حجم بالای سفارشات در هر روز نیاز به پشتیبانی مستمر در ساعات مختلف شبانه روز را برای پیشبرد هر چه سریع‌تر سفارشات این مشتریان ایجاد می‌کرد. آی آر اکسچنجر دات کام در حال حاضر یکی از مجموعه پرداخت‌های ارزی بین‌المللی در کشور است که با تکیه بر ابزار تمام اتوماتیک در ساعات مختلف شبانه روز، حتی روزهای تعطیل، خدمات مستمر به مشتریان ارائه می‌دهد.
کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه ارز الکترونیک و از محل درآمدهای ارزی قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله ندارد.
آی آر اکسچنجر دات کام تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس/حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.
آی آر اکسچنجر دات کام بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد داد.
آی آر اکسچنجر دات کام هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.
آی آر اکسچنجر دات کام تا به حال و مطلقا هیچ گونه همکاری با موسسه یا وبسایت ثالث دیگری نداشته و خارج از قوانین قادر به ارائه خدمات نمی باشد.

مزیت‌های رقابتی آی آر اکسچنجر دات کام :

  1. ابزار خرید ارز الکترونیک بصورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت پرسنلی.
  2. پرداخت آنی و اتوماتیک و بدون نیاز به پرداخت کارمزد اضافی.
  3. تسویه سفارشات فروش به سایت در همان روز (روزهای غیرتعطیل)
  4. نرخ خرید و فروش منصفانه و تقریبا بدون رقیب.
  5. مشاوره و پیشنهاد بهترین راه حل برای انجام پرداخت بین‌المللی.
  6. حداکثر زمان رسیدگی به هر نوع درخواست مشتری کمتر از یک ساعت خواهد بود.