تبدیل پرفکت مانی به وبمانی و برعکس در صرافی آی آر اکسچنجر

تبدیل پرفکت مانی به وبمانی و برعکس در صرافی آی آر اکسچنجر

1398/02/31

تبدیل دلار پرفکت مانی به دلار وبمانی | آی آر اکسچنجر

بدون شک شما هم در مواقعی برایتان پیش آمده است که میخواهید خریدی از اینترنت انجام دهید و متوجه می شوید که سایت پذیرنده ارز الکترونیک شما را پشتیبانی نمیکند.
در اینگونه موارد به این موضوع فکر میکنید که چطور میتونید دلار پرفکت مانی خودتون رو سریعا به دلار وبمانی تبدیل کنید و یا برعکس.

جدا از بحث ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز همانند بیت کوین که در آغوش اکثر سیستم های مالی جا خشک کرده است، ارزهایی مثل وبمانی و پرفکت مانی و پی پال و اسکریل و غیره به سختی به یکدیگر قابل تبدیل هستند و معمولا نمی توان همه آنها را در سبد خرید یک سایت صرافی مشاهده کرد.

ما در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که با استفاده از امکانات سایت آی آر اکسچنجر دات کام چطور میتوانید این تبدیل ارزی و به اصطلاح اکسچنج را انجام دهید.
به عنوان مثال ما قصد داریم پرفکت مانی را به وبمانی تبدیل کنیم.
بعد از ثبت نام و انجام مراحل احراز هویت ثبت حساب بانکی قادر خواهید بود به قسمت سفارشات رفته و گزینه خرید و فروش ارز را انتخاب کنید.
همانند تصویر زیر نوع سفارش را بر روی فروش به ما و نوع ارز را به پرفکت مانی تغییر میدهیم و مقدار یک دلار را وارد میکنیم.


بعد از طی مراحل خرید از درگاه پرفکت مانی و پرداخت موفق دلار پرفکت مانی به سایت با پیام پرداخت موفق روبرو می شوید، بر روی ورود به پنل کاربری خود کلیک کنید و مجدد وارد سایت شوید.
حال معادل ریالی پرفکت مانی که فروخته اید به کیف پول شما در سایت آی آر اکسچنجر منتقل شده است.مجددا به قسمت سفارشات رفته و گزینه خرید و فروش ارز را انتخاب کنید، با این تفاوت که این بار نوع سفارش را بر روی خرید از سایت قرار داده و نوع ارز را به وبمانی تغییر می دهیم.
دقت داشته باشید که در بالای صفحه موجودی کیف پول شما نمایش داده می شود و اگر قبلا صفر بود الان باید معادل مقدار پرفکت مانی باشد که به سایت فروخته اید، نگران نباشید چون برای خریدن وبمانی از سایت آن را استفاده خواهیم کرد.

حال به صفحه انتخاب درگاه بانکی منتقل می شوید، دقت کنید که در این صفحه برای استفاده از مبلغ ریالی سفارش قبلی خود باید گزینه پرداخت از موجودی کیف پول خود را انتخاب کنید.با کلیک بر روی دکمه تائید و پرداخت، انتقال وبمانی به حساب شما انجام می شود و پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن تراکنش به همراه کد پیگیری برای شما نمایش داده می شود.

در تمامی مراحل می توانید با تغییر در انتخاب مبدا و مقصد ارزها، ارز مورد نظر و دلخواه خود را بدست بیاورید. در واقع شما با قیمت "فروش پرفکت مانی به ما" دلار پرفکت مانی خود را فروخته و با قیمت "خرید وبمانی از ما" دلار وبمانی خود را دریافت میکنید.
 

همچنین بخوانید :

ووچر پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی چیست

نحوه انتقال بیت کوین به کیف پول پرفکت مانی

نحوه انتقال بیت کوین از اکانت پرفکت مانی به کیف پول بیت کوین

نحوه انتقال بیت کوین به کیف پول وب مانی

ساخت ووچر پرفکت مانی در اکانت پرفکت مانی

نحوه فعال سازی و دپوزیت ووچر پرفکت مانی

تبدیل پرفکت مانی به وبمانی و برعکس در صرافی آی آر اکسچنجر

پرفکت مانی ارزان

 

خدمات خرید پرفکت مانی ،خرید وب مانی , خرید بیت کوین ، خرید ووچر پرفکت مانی ، فروش بیت کوین ، فروش وب مانی ، فروش ووچر پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی در صرافی آنلاین آی آر اکسچنجر بصورت تمام اتوماتیک انجام می شوند.