خرید وب مانی / خرید وبمانی / فروش وب مانی / فروش وبمانی

خرید وب مانی / خرید وبمانی / فروش وب مانی / فروش وبمانی

1399/01/02

خرید وبمانی | فروش webmoney اتوماتیک


خرید وب مانی

هر کدام از ما به نوعی ممکن است روزانه نیاز به خدماتی از سایت های خارجی داشته باشیم. سایت های بین المللی که نمیتوانیم با کارت های شتاب و با واحد ریال خرید خود را نهایی کنیم. از این رو امروز نیاز به خرید وب مانی امری بسیار فراگیر و ضروری برای همه ما شده است. اما چگونه میتوانیم وب مانی بخریم و از این طریق خدمات خارجی را تهیه کنیم و یا چگونه در آن ثبت نام کنیم؟ در این قسمت از سایت آی آر اکسچنجر دات کام ما شما را با این سیستم پرداخت آشنا میکنیم. با ما همراه باشید.

وب مانی چیست

وب مانی چیست ؟ سوالی که بیشتر افراد در ابتدا برخورد با این سیستم می پرسند. خب این عبارت در واقع نام یک سیستم پرداخت جهانی می باشد که برای انجام تراکنش های مالی تحت وب به وجود آمد. همه افراد در همه جای دنیا می توانند از این طریق درآمد کسب کنند و حتی از هر جای دنیا خرید آنلاین داشته باشند.

فروش وب مانی

در صورتی که در حساب الکترونیکی وبمانی شما مقداری ارز وجود داشته باشد که نیازی به آن نداشته باشید می توانید در سایت آی آر اکسچنجر میزان پول خود را به ریال تبدیل نمایید. این کار نیز در حداقل زمان ممکن توسط تیم ما انجام میشود.
 

خرید وب مانی / خرید وبمانی / فروش وب مانی / فروش وبمانی

سایت وب مانی

سایت وب مانی مانند سایت پی پال دارای اعتبار جهانی می باشد. از این رو تعداد افرادی که از این سیستم استفاده می کنند نیز مانند پی پال زیاد است. اما مزیتی که سایت وب مانی دارد نسبت به سایر روش های پرداختی این است که چون این سیستم مربوط به دولت روسیه است و کشور ما با روسیه رابطه خوبی دارد ، از این سو افرادی که در ایران هستند می توانند از این سیستم پرداخت بدون مشکل استفاده کنند.

آموزش افتتاح حساب وب مانی

چیزی که اهمیت دارد و باید حتما برای استفاده از این سیستم پرداختی داشته باشید یک حساب شخصی است. که در این قسمت مرور کوتاهی بر آموزش ساخت و افتتاح حساب در وب مانی خواهیم داشت.

  • ابتدا باید وارد سایت https://www.wmtransfer.com/ بشوید. و روی عبارت sign up کلیک کنید.
  • در این قسمت اطلاعات درخواستی فرم را باید پر کنید. یک شماره موبایل معتبر وارد نمایید چرا که پیامک تایید برای شما ارسال خواهد شد. همچنین فرمت موبایل باید حتما به صورت 9112345678 باشد.
  • در قسمت بعد باید کد تایید که برای تان ارسال شده است را وارد کنیدو همچنین حالا باید یک رمز عبور امن برای خود انتخاب نمایید. تیک قبول قوانین را بزنید.
  • حساب شما به همین راحتی ساخته شده است!
  • در اولین قدم می توانید حالا حساب کیف پول دلاری وب مانی خود را بسازید. برای این کار در قسمت اصلی حساب کاربری روی گزینه Add کلیک کنید.
  • حالا شما می توانید با ساختن یک کیف پول و کلیک بر روی آن شماره حساب و میزان موجودی خود را مشاهده نمایید. این شماره حساب دقیقا چیزی است که شما باید برای شارژ حساب وب مانی خود به شخص یا شرکتی که قرار است برای شما وبمانی ارسال کند، بدهید.


خرید وب مانی / خرید وبمانی / فروش وب مانی / فروش وبمانی

 

شارژ وب مانی

حالا برای خرید وب مانی ارزان شما نیاز به یک سایت معتبر دارید. سایت آی آر اکسچنجر دات کام با داشتن سابقه ای درخشان و طولانی در این زمینه می تواند حساب های شما را به میزان دلخواه شارژ نماید. برای شارژ وبمانی باید ابتدا در آی آر اکسچنجر دات کام ثبت نام کنید و درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از ثبت نام و شارژ حساب تان در این پنل ، موجودی شما در کیف پول وبمانی شارژ خواهد شد.

حساب وب مانی بدون احراز هویت

حساب شما در ابتدای ساخته شدن هیچ گونه احراز هویتی ندارد. شما قادر هستید که پرداخت و دریافت وب مانی محدودی در طول روز داشته باشید. همچنین سقف تراکنش های شما در این صورت محدود و برابر با 100 دلار وبمانی خواهد بود. برای این که بتوانید سقف تراکنش ها و تعداد آن ها را افزایش بدهید باید مدارم مورد نیاز را ارسال و حساب کاربری تان را ارتقا دهید.


خرید وب مانی / خرید وبمانی / فروش وب مانی / فروش وبمانی

 

کارمزد وب مانی چقدر است

نکته ای که در هر تراکنش مالی وجود دارد، مربوط به کارمزد آن می باشد. وب مانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. این سیستم مالی به ازای هر پرداختی که انجام می شود 0.8 درصد کارمزد کسر میکند. اما برای پرداخت های بالا اصلا نگرانی وجود ندارد. حداکثر کارمزدی که از پرداخت ها کسر می شود 50 دلار می باشد. و از این مبلغ بیشتر نخواهد شد. البته ناگفته نماند که در برخی از تراکنش های مالی نیز کارمزدی از شخص کسر نمی شود.