پرفکت مانی ارزان

پرفکت مانی ارزان

1398/02/13

آی آر اکسچنجر دات کام ارائه دهنده پرفکت مانی ارزان قیمت و رقابتی  


سیستم مالی پرفکت مانی از معدود درگاه های پرداخت به شمار می آید که توسط برخی از وبسایت ها و فروشگاه های آنلاین مورد پذیرش می باشد و به عنوان یک سیستم مالی متمرکز در بین کاربران ایرانی قابل استفاده است.

کارمزد صفردرصد برابر است با پرفکت مانی ارزان


برخلاف تصور و تبلیغاتی که برخی وبسایت ها در مورد فروش پرفکت مانی ارزان ارائه می دهند باید دقت نمود که اکثر این سایت ها با اینکه بر فروش پرفکت مانی ارزان تاکید می کنند، هنگام فروش پرفکت مانی ارزان مبلغی را نیز به عنوان دستمزد انتقال پرفکت مانی از شما دریافت می نمایند و یا نه تنها پرفکت مانی ارزان ارائه نخواهند داد بلکه کارمزد انتقال از حساب را نیز با مشتری حساب می کنند، یعنی هم کارمزد انتقال و هم دستمزد از مشتری کسر می گردد و به مبلغ فاکتور اضافه می شود، در برخی وبسایت های دیگر نیز به بهانه وریفای بودن یا نبودن حساب کاربر کارمزد اضافی از وی دریافت می شود.
کارمزد انتقال وجه در سیستم پرفکت مانی بطور میانگین 0.5 درصد از مبلغ تراکنش است که از حساب فرستنده کسر می شود.

 


پرفکت مانی ارزان را باید از کجا تهیه کنیم؟


آی ار اکسچنجر بعنوان ارائه دهنده پرفکت مانی ارزان به معنای واقعی کلمه بدون دریافت دستمزد و یا کارمزد به هیچ عنوان این افتخار را دارد که با نرخ اعلامی و منصفانه خود و بدون هزینه های اضافی در فاکتور فروش، این خدمات را در قالب پرفکت مانی ارزان به کاربران خود ارائه می دهد.

خرید آنی و اتوماتیک پرفکت مانی یعنی خرید پرفکت مانی ارزان


برخی اوقات در بازار فروش نوسانات قیمت رخ می دهد و حتی اگر با قیمت ارزان اقدام به خرید غیراتوماتیک پرفکت مانی کنید به علت اینکه سفارش خود را اتوماتیک دریافت نکرده اید، با نوسان قیمت دچار ضرر می شوید.
پس هنگامیکه بصورت آنی و اتوماتیک خرید اتوماتیک پرفکت مانی را انجام می دهید و از نوسانات لحظه ای در امان هستید، به معنای واقعی پرفکت مانی ارزان خریده اید.
از دیگر محصولاتی که در کنار پرفکت مانی محبوبیت پیدا کرده ووچر پرفکت مانی است که با عنوان چک یا کارت شارژ نیز مبادله و به فروش می رسد.
تمام سعی و تلاش 24 ساعته مجموعه آی آر اکسچنجر در جلب رضایت مشتری و ارائه قیمت های رقابتی بوده و هدف ما تحقق این شعار خواهد بود که "پرفکت مانی ارزان را از ما بخواهید".

 

همچنین بخوانید :

 

پرفکت مانی چیست 

ووچر پرفکت مانی (e-voucher) چیست

نحوه انتقال بیت کوین به کیف پول پرفکت مانی

نحوه انتقال بیت کوین از اکانت پرفکت مانی به کیف پول بیت کوین

آموزش افتتاح حساب در پرفکت مانی

ساخت ووچر پرفکت مانی در اکانت پرفکت مانی

نحوه فعال سازی و دپوزیت ووچر پرفکت مانی

انتقال دلار پرفکت مانی با قابلیت کد محافظت شده

تبدیل پرفکت مانی به وبمانی و برعکس در صرافی آی آر اکسچنجر


خدمات خرید پرفکت مانی ،خرید وب مانی , خرید بیت کوین ، خرید ووچر پرفکت مانی ، فروش بیت کوین ، فروش وب مانی ، فروش ووچر پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی در صرافی آنلاین آی آر اکسچنجر بصورت تمام اتوماتیک انجام می شوند.